Будьмо знайомі!

        




Зінченко 

Людмила 

Вікторівна


   



Педагогічне кредо: 

                                      Доторнутись розумом і серцем до кожного                                                 учня, вселити в нього віру в успіх.                              

Нехай учитель поспішає до дітей, радіє кожній зустрічі з ними, тоді й діти поспішатимуть 
 у школу і щиро радітимуть кожній зустрічі зі своїм учителем.
Ш. Амонашвілі


    Якщо в житті дитини є сім'я, то вона повинна бути люблячою, турботливою. Якщо в житті дитиниє країна, то вона повинна бути рідною, єдиною. Якщо в житті дитини є вчитель, то він повинен бути люблячим, турботливим, рідним і єдиним.
Я – педагог, особистість ... Педагог - це актор і режисер, письменник і поет в одній особі. Це дуже цікава робота: кожен день відрізняється від попереднього, кожен урок не схожий на інші, кожен учень індивідуальний. Звичайно, професія вчителя найцікавіша, благородна, шанована, але в цей же час дуже складна. Тому і вчитель повинен бути індивідуальним, творчо налаштованим. Учитель не просто вчить, він залишає слід у душі учнів. Адже саме педагог допомагає сформуватися цій маленькій душі.
Я, як і будь-який педагог, прагну навчити дітей тому, що знаю сама. Намагаюся зробити так, щоб діти тяглися до знань і хотіли  стати кращими.
«Учень - це не посудина, яку треба наповнити, а факел, який треба запалити» - ця давня фраза, сказана Піфагором, ілюструє мій принцип виховання - запалюючи від одного вогню інші, любов передається від серця до серця, і чим більше людей запалюється ним, тим світліше і легше не тільки їм, але і всім оточуючим.
Це  дуже важливо! Дитину треба захопити, зацікавити, показати позитивний приклад і зарядити дитячу енергію.
Якщо сказати чесно, то ніколи не думала, що стану педагогом. У дитинстві мріяла стати ким завгодно - лікарем, перекладачем, але тільки не учителем. Але доля розпорядилася інакше, я потрапила в школу і стала вчителем початкових класів. Відразу хочу сказати, що я вдячна долі.
Учитель - це особлива професія. Любов вчителя наповнює серця дітей, розумом вчителя формується розум його учнів, а працею вчителя створюється найбільша цінність на землі - людина.
Йдуть дні, роки. Йдуть дуже швидко. А хочеться встигнути багато. Крокує ХХІ століття. Але яким би воно не було, діти завжди залишаються дітьми, вчителі - учителями. Змінюються часи, але не змінюються завдання вчителя:
• викликати у дитини інтерес до пошуку нових знань;
• навчити учнів використовувати свої знання;
• сприяти творчому розвитку кожного учня;
• вчити висловлювати та відстоювати власну думку, позицію;
• виховувати у дітей самостійність, допитливість, віру в себе;
• стати їм другом, розкрити багатство їхніх душ.
Такі мої педагогічні аксіоми. Може, вони дуже прості? Але я твердо засвоїла - те, що майстерність вчителі не випадкова удача, не щаслива знахідка, а систематичні, кропіткі пошук і праця, часто чорнові, буденні, наповнені тривожними роздумами, відкриттями і невдачами.
І весь час я говорю собі: «Не нарікай на долю, і якщо обрала цей шлях, то прийми і полюби дітей всім серцем, повір в них, розчинися в них, тому що покликання моє - нести любов і радість».
Я ж учитель по життю! Ось так і продовжую навчати своїх учнів. Всіх їх приймаю такими, якими вони є і намагаюся виховувати прикладом, розкрити їх здібності і допомогти в пізнанні світу. Разом з ними і сама багато пізнаю!

Досвід роботи:
Серпень 1988 року – нині – вчитель початкових класів КЗ "Компаніївське НВО";
Серпень 1988 – серпень 2006 – вчитель початкових класів Лозуватської ЗШ І-ІІІ ступенів;
Листопад 2006 – серпень 2007 – вихователь ДНЗ №1 "Пролісок" смт Компаніївка;
Серпень 2007 - серпень 2016 – методист РМК відділу освіти  Компаніївської РДА.
Кваліфікаційна категорія : вища
Стаж роботи: 33 роки
Функціональні обов’язки:

§                навчання школярів предметів початкової школи;
§                  проведення заходів, бесід, змагань, олімпіад з предметів початкової    школи;
§                 класне керівництво;
§                  участь у шкільних заходах;
§                 організація дозвілля школярів;
§                науково-методична робота;
§              організація та проведення навчальних екскурсій.

Освіта: Вища, Кіровоградський державний педагогічний інститутімені В.Винниченка,1993 р. педагогіка і методика початкового навчання.





Немає коментарів:

Дописати коментар